Wieczór panieński / kawalerski

Wieczór panieński oraz kawalerski to bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju okazja do szalonej zabawy w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Jest to również doskonały czas na to, by oderwać się od stresujących przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego. Jeśli nie chcesz martwić się samodzielnym planowaniem wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego – powierz to nam!

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych osób z Warszawy i okolic, które w najbliższym czasie planują zmianę stanu cywilnego i chcą uczcić ten fakt niezapomnianą zabawą. Pobyt w Hotelu Holiday Park i zorganizowany w nim wieczór panieński lub kawalerski będzie z całą pewnością niepowtarzalnym wydarzeniem zarówno dla przyszłej Pani Młodej/Pana Młodego, jak i dla zaproszonych gości. Doskonała lokalizacja (zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta Warszawa), piękne otoczenie i eleganckie wnętrza hotelowe sprawiają, że organizowane u nas wieczory panieńskie i kawalerskie są zawsze chwilami jedynymi w swoim rodzaju.

Hotel Holiday Park, położony w dogodnej części Warszawy, stanowi miejsce, w którym w zależności od upodobań, w niezwykle elastyczny sposób jesteśmy w stanie zorganizować każdy, nawet najbardziej szalony wieczór panieński i kawalerski. Zapraszamy do naszego obiektu - gwarantujemy niezapominane chwile, które pozwolą odpocząć od czasochłonnych przygotowań do ceremonii zaślubin, a także zacieśnić więzi między uczestnikami imprezy. Organizujemy tematyczne wieczory panieńskie i kawalerskie z różnymi atrakcjami, które na długo pozostaną w pamięci Panny Młodej i Pana Młodego oraz ich towarzyszy.

 

Cena już od 95 zł / os.

  •   powitalny drink
  •  koreczki serowe
  •  vou la vent z serem roguefort  /  vou la vent z kremem łososiowym
  •  mini szaszłyki z kulek mozzarelli i pomidorków cherry  /  patera świeżych owoców
  •  frykadele z kabanosem i warzywami
  •  roladki z sandacza faszerowane paluszkami krabowymi na musi jogurtowo-czosnkowym
  •  soki owocowe
  •  napoje gazowane
  •  woda mineralna

 

  

Informacje i Rezerwacje
aleksandra.filiuk@hphotel.pl
tel. 537 537 033

 

Galeria zdjęć

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close